ANFAŞ'tan Çifte Rekor ve Bir Müjde

ANTALYA Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.(ANFAŞ) tarafından düzenlenen, '33. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı - Hotel Equipment' ile '29. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı - Food Product' iki rekora birden imza attı. Fuara ilk kez 50'nin üzerinde ülkeden katılım sağlanırken, yine ilk kez 50 bin profesyonel ziyaretçi ile rekor kırıldı. ANFAŞ Başkanı Ali Bıdı, büyük ilgi görmesi nedeniyle iki fuarın ayrı ayrı, farklı tarihlerde yapılacağını müjdeledi.

ANFAŞ'tan Çifte Rekor ve Bir Müjde
23 Ocak 2023 - 16:23
ANFAŞ tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen, '33. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı - Hotel Equipment' ile '29. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı - Food Product' sona erdi. 4 gün açık kalan fuarlar 40 bin metrekare alan üzerinde yapıldı. Konaklama, ağırlama ve gıda sektöründe faaliyet gösteren 310 firma stant kurdu. Firmalar 1500'in üzerinde markayı tanıtma imkanı buldu.


İkisi bir arada yapılan fuarlarda bu yıl iki rekor kırıldı. Fuara başta Almanya, Rusya, İtalya, Israil, Azerbaycan, Ukrayna, İran, Irak ve Japonya olmak üzere 50'nin üzerinde ülkeden katılım sağlanırken bu sayı fuar tarihinde bir ilk oldu. Ayrıca, yine ilk kez 50 bin profesyonel ziyaretçi ile rekor kırıldı. ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, fuardaki kapalı alanın tamamen dolduğunu, birçok firmayı üzülerek de olsa fuara alamadıklarını söyledi. ANFAŞ Başkanı Bıdı, büyük ilgi nedeniyle bundan sonra iki fuarı ayrı ayrı tarihlerde yapmaya karar verdiklerini müjdeledi.(DHA)
Bu haber 90 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum