Esmeray'dan kan bağışı çağrısı

Antalya Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray “Kan ver hayat kurtar Haydi Türkiye” diyerek kan bağışı kampanyası başlattı. Esmeray, “Kan ver Hayat Kurtar” dedi. Esmeray, “Kanın sadece acil zamanlarda değil, sürekli bir ihtiyaç” olduğunu söyleyerek kan bağışının önemine dikkat çekti.

Esmeray'dan kan bağışı çağrısı
15 Eylül 2022 - 15:19
Antalya Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray kendisi de kan vererek, Türkiye’ye ve Antalya’da yaşayan vatandaşlara kan bağışı çağrısı yaptı.
Esmeray, “Kanın sadece acil zamanlarda değil, sürekli bir ihtiyaç” olduğunu söyleyerek kan bağışının önemine dikkat çekti. Esmeray, “Kan bağışı hayat kurtarır ve hepimize bir gün lazım olabilir. Türk Kızılay’ın başlattığı projelere katkı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kaynağı sadece insan olan ve başka bir yolla temini mümkün olmayan kan ihtiyacını karşılamanın yolu, gönüllü bağışlardan geçmektedir” dedi.
Esmeray, “Hayırlı işlere imza atmaya çalışıyoruz. Bir hayatın kurtulmasına vesile olabilirsek ne mutlu bize. Bu farkındalığın oluşmasına katkı sunan Kızılay başta olmak üzere ve kan bağışına katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Sağlıklı olan herkesi kan bağışlamasına davet ediyorum” dedi.
“Antalya’ma güzel bir iz bırakmak adına bizimde imzamız olsun” diyen Esmeray, “Haydi Türkiye haydi Antalya’m kan ver hayat kurtar” diyerek vatandaşlara çağrıda bulundu.  
MÜHÜBE TAŞKIN
 
Bu haber 486 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Esat ESMERAY
    2 ay önce
    Gönülde Güzel Bir İz Bırakmı İstiyorsunuz.Kan ve Organ Bağışı İle İmzanız Olsun.