Esmeray terörü lanetledi

Kültür Memur- Sen Antalya İl Temsilcisi Esat Esmeray, İstanbul Taksim’de meydana gelen bombalı saldırıya yönelik açıklama yaparken, “Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre karşı asla boyun eğmeyecek” dedi.

Esmeray terörü lanetledi
15 Kasım 2022 - 11:37
Kültür Memur- Sen Antalya İl Temsilcisi Esat Esmeray, İstanbul Taksim’de meydana gelen bombalı saldırıya yönelik hain saldırıyı lanetlediğini açıkladı.
Esmeray açıklamasında, “Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre karşı asla boyun eğmeyecek. Milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralananlara da acil şifalar niyaz ediyorum. Milletimize yapılan bu hain saldırıyı lanetliyorum” dedi.
“Türkiye bir kez daha terörün hain yüzü ile karşılaşmıştır” diyen Esmeray şunları kaydetti:
“Milletimiz müsterih olmalıdır ki, devletimiz bu hain saldırıyı yapan teröristlerle mücadele edecek güce sahiptir. Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre karşı asla boyun eğmeyecektir. Bir kez daha başta İstanbul’da yaşanan saldırıda olmak üzere tüm terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da şifalar diliyorum.”

Deniz İŞİSAĞ
 
Bu haber 444 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Esat ESMERAY
    2 ay önce
    Antalya Kültür Memur-Sen Ailesi Olarak Terörü ve Yandaşlarını Kınıyoruz.Ülkemiz hem dıştan,hem'de içten planlı bir saldırıyla karşı karşıyadır.Ancak içten yapılan saldırılar asla unutulmayacaktır.Büyük ve Güçlü TÜRKİYE olmasından Rahatsızlık Duyanlara Sözüm aklınızı Kullanın oyunlara gelmeyiniz.Tek ses,tek beden TÜRKİYE.Saygılarımla