Memleket Muratpaşa'da Öder dedi

Atama ile geldiği Muratpaşa Memleket Partisi İlçe Başkanlığı görevine seçilerek tekrar oturan Hasan Önder, partililerden güven oyu aldı.

Memleket Muratpaşa'da Öder dedi
19 Temmuz 2021 - 11:55
Atama ile geldiği Muratpaşa Memleket Partisi İlçe Başkanlığı görevine seçilerek tekrar oturan Hasan Önder, partililerden güven oyu aldı.
Memleket Partisi Muratpaşa İlçe Kongresi Antalya Düğün Sarayı’nda yapıldı. Divan kurulunu Ufuk Gezgin, Şefika Aygüneş ile Ömür Kahyaoğlu’nun oluşturduğu seçime Hasan Öder tek aday olarak girdi. Oy birliği ile Memleket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı seçilen Öder, kendisini destekleyen herkese teşekkür etti. Partililere seslene Öder, “İşsizlik korkunç bir boyuta ulaştıysa, bütün çocuklarımız, gençlerimiz yarına umutla bakamıyorsa huzurla köşemde oturamazdım. Biliyorum ki sizde aynı duygularla buradasınız. İşte karşınızdayım. Aynı kaygılar, aynı kuşkularla yüreği çarpan ülkesi için benimle aynı duyguları paylaşan aynı korkuları taşıyan bizler aynı zorlukları beraber aşacağız korkmayacağız, yenilmeyeceğiz” dedi.
HEDEF İKTİDAR OLMAK
Öder ,“Derdimiz ezilenin yanında, haksızın, zalimin karşısında olmak. Adaletin yok sayıldığı ülkemde  ‘’Adalet mülkün temelidir’’ diyen Atatürk’ümüzün unutulan, unutturulmaya çalışılan bu sözünü yeniden en sağlam şekilde temelini oturtmak istiyorum. Yiyecek bir lokma bulamadığı için ölmüş çocuğunu karların içinde bir çuvalda saatlerce sırtında taşıyan babayı unutmuyorum.   Üşümesinler diye saç kurutma makinesini çocuklarına verip diğer odada kendini asan anneyi unutmuyorum. Yıllarca atanamayıp çaresizlikten intihar eden ve cebinden sadece 8 lira çıkan gencecik öğretmenimi unutmuyorum. Hedefim yüzde 50 + 1 ile Memleket Partisi’ni iktidar, Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı, memleketimizin hak ettiği yeri bulması, yok edilmeye çalışılan Cumhuriyet ve kazanımlarını korumak, kollamak, memleketime vicdanlı adaleti getirmek, iş aş sağlamaktır” diye konuştu.
YENİ YÖNETİM KURULU
İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’nun da katıldığı seçimde yeni yönetim şu isimlerden oluştu: “Hasan Öder (Başkan),  Mustafa Ağaoğlu, Vedat Aslan, Ali Çelik, Serpil Asuman Çelik, Özer Çevrim, Doğan Çoban, Hilmi Demir,  Ramazan Fidan, Ercan Gül, Engin Hatipoğlu, Erol Hasan Herçiçek, Aziz Kapçak, Mehmet Karancı, Taner Manav, Sevil Öter, Cengiz Özbudak, Ezgi Memnune Özgenç, Nadir Paşaoğlu. Vildan ÇALCI KARA
 
Bu haber 37 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum